0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBallkan SQBallkan.portal SQPolitikë SQ

Kurti për aksionin policor në Kosovë: Është gabim të politizohet lufta kundër krimit dhe korrupsionit

Në lidhje me stabilitetin institucional dhe qeverisjen e së drejtës nuk mund të ketë stabilitet të krimit. Luftojmë me korrupsionin dhe krimin e organizuar  i cili është multietnik. Kriminelët shqiptarë dhe serb shumë mirë bashkëpunojnë. Ne do të luftojnë  kundër asaj dukurie me çdo kusht.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle