Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Kurti pas bisedave telefonike me Borellin dhe Stoltenbergun: Dialogu është zgjidhja e vetme

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti kumtoi se lidhur me krizën krijuar mes Kosovës dhe Serbisë, mbrëmë ka biseduar me përfaqësuesin e lartë për politikë të jashtme të Bashkimit Evropian, Hosep Borel dhe me Sekretarin e përgjithshëm të NATO-s, Jens Stoltenberg, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Prishtina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle