Ballkan SQBallkan.portal SQ

Kurti, Lajçak dhe Vuçiq në darkë në Berlin biseduan për vazhdimin e dialogut

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, përfaqësuesi special i BE-së, Mirosllav Lajçak dhe presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq , në Berlin biseduan për vazhdimin e dialogut të Brukselit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle