Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Kurti dhe Vuçiq sot në raund të ri të dialogut në Bruksel

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq sot takohen në Bruksel në raund të ri të dialogut për normalizim të raporteve, me ndërmjetësim të BE-së, pas më shumë se një viti, transmetoi Beta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle