0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Kurban Bajrami – ditë jopune për qytetarët e besimit islam

Kurban Bajrami – 20 korriku (e martë) është ditë jopune për qytetarët e besimit islam në Republikën e Maqedonisë së Veriut, kumtoi sot Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle