0_Magazinë.Portal SQKuriozitete SQ

Kur Anglia humb, rritet dhuna në familje

Organizata bamirëse kundër dhunës në familje “Ndihmë për gratë” dhe organizata tjera për strehim iu drejtuan të gjithë atyre që kanë përjetuar dhunë në shtëpinë e tyre, pas humbjes së kombëtares angleze në futboll.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle