Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Kumtohen fituesit e Çmimeve për liri të shtypit për vitin 2021

Gazetarja kineze e cila informoi për koronavirusin në Vuhan, konzorciumi që zbuloi skandal botëror me spiunim, dhe gazetarja e guximshme palestineze janë fituesit e Çmimit të sivjetmë për liri të shtypit për vitin 2021.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle