0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Regjistrohen 355 raste të reja me Kovid-19 prej 3.042 testimeve, gjithsej 15 persona të vdekur dhe 2.308 të shëruar

Ministria e Shëndetësisë dërgoi kumtesë të korrigjuar për gjendjen me Kovid-19 gjatë 24 orëve të fundit. Sipas të dhënave të korrigjuara, janë regjistruar 355 persona me Kovid-19 prej 3.042 testimeve, janë raportuar 15 persona të vdekur, nëntë gjatë 24 orëve të fundit dhe gjashtë përmes sistemit “Termini Im”. Janë evidentuar 2.308 pacientë të shëruar. Gjatë 24 orëve të fundit 329, ndërsa 1.980 persona të shëruar janë raste të mbyllura administrative nga periudha 16.09 – 31.10.2021.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle