Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Kuleba: Ukraina është ngopur me zgjidhjet speciale për integrim në BE

Ukraina është ngopur me "zgjidhje speciale" dhe modele të ndara për integrim në Bashkimin Evropian, deklaroi sot ministri ukrainas i Punëve të Jashtme Dmitro Kuleba.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle