0_Web_Aktuale SQBiznis.Slajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Kuleba: Ukraina dhe Rusia në prag të arritjes së marrëveshjes për eksport të grurit

- Ukraina dhe Rusia janë në prag të arritjes së marrëveshjes për eksport të grurit, thotë ministri ukrainas i Punëve të Jashtme, Dmitro Kuleba, në intervistë për gazetën spanjolle El Pais.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle