0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Kuleba: Rusia me siguri do të ngelet në rrugën diplomatike me Kievin dhe Perëndimin në dy javët e ardhshme

Shefi i diplomacisë ukrainase, Dimitri Kuleba, sot deklaroi se Rusia me siguri do të ngelet në rrugën diplomatike me Kievin dhe Perëndimin së paku në dy javët e ardhshme por do të vazhdojë të tentojë ta destabilizojë vendin e tij.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle