0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Kuleba: Në Hagë do të dërgojmë të dhëna për krime ushtarake ruse

Sulmi i Rusisë ndaj kopshtit dhe jetimores është krim lufte dhje shkelje e Statutit të Romës, shkroi në Tuiter shefi i diplomacisë ukrainase, Dmitro Kuleba.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle