Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Kuleba: Fillon transformimi i Forcave të armatosura të Ukrainës sipas standardeve të NATO-s

Ukraina po hyn në një fazë të re dhe po i përshtat njësitë e saj ushtarake me standardet e NATO-s, kumtoi sot ministri i Punëve të Jashtme të Ukrainës Dmitro Kuleba.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle