0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Kuleba: Bisedimet me Rusinë pa asnjë parakusht dhe ultimatum tashmë është një fitore

Shefi i diplomacisë ukrainase, Dmitro Kuleba sot ka deklaruar se Ukraina nuk do të dorëzohet ose kapitullojë në negociatat me Rusinë dhe se gatishmëria e Rusisë të flasë pa asnjë parakusht, ultimatum dhe kërkesë është veçmë fitore e Ukrainës.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle