Evropë SQEvropë.Portal SQ

Kufizohet qasja e organizatave humanitare dhe gazetarëve në kufirin polak-bjellorus

Presidenti polak Andzhej Duda nënshkroi ligjin me të cilin kufizohet qasja e organizatave humanitare dhe gazetarëve në kufirin me Bjellorusinë, ku po ndodh kriza e emigrantëve.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle