0_Web_Ballina – Sllajder SQBallkan.portal SQBotë SQSvet.Slajder SQ

Kufizim i temperaturës dhe ulje e emisioneve të dioksid karbonit – prioritete kryesore të KOP26

Ditët në vijim të Konferencës së KB-së për ndryshime klimatike KOP26, që po mbahet në Gllazgou, do të debatohet për projekt-marrëveshjen me të cilën u bëhet thirrje vendeve t'i përforcojnë planet e veta nacionale klimatike deri më fund të vitit 2022.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle