Botë SQBotë.Portal SQ

Kuba muajin e ardhshëm hapet për të huajt

- Kuba muajin e ardhshëm do t'i hapë kufijtë dhe do t'i lehtësojë kushtet për hyrje në vend, pasi shumica e kubanëve janë vaksinuar me vaksina vendore kundër koronavirusit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle