0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Kthesa me raste të reja nga Kovid-19 po drejtohet, rritet numri I të vaksinuarve

Pas dy javë të rritjes së vazhdueshme të rasteve të reja nga kovid-19, kthesa po drejtohet, ndërsa dukshëm është rritur interesimi për vaksinim tek qytetarët. Të pavaksinuar nga rastet e reja me Kovid-19 janë 85 për qind dhe 91 për qind e të hospitalizuarve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle