0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

KSI të mërkurën do të debatojë për gjendjen me linë e majmunëve

Komisioni për Sëmundje Infektive e ndjek gjendjen me linë e majmunëve në botë, si dhe rekomandimet e Organizatës Botërore të Shëndetësisë, të cilat për momentin nuk parashikojnë kufizim të lëvizjes së njerëzve dhe mallrave në kuadër të vendeve ku nuk janë regjistruar,  deklaroi për MIA-n zëdhënësi i i Komisionit Zllate Mehmedoviq.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle