0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

KSL në protestë paralajmëruese para Kuvendit dhe Qeverisë

Konfederata e Sindikatave të Lira (KSL) sot ka dalë në protestë paralajmëruese para Kuvendit dhe Qeverisë, duke shprehur pakënaqësinë që pagat deri më tani nuk janë harmonizuar me pagën minimale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle