0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQSektori civil SQ

KSL: Jemi të shqetësuar për sigurinë e vendeve të punës pas sjelljes së masave antikovid

Konfederata e sindikatave të lira të Maqedonisë (KSS) kumtoi sot se e mbështet dhe i bashkohen "protestës civile kundër diskriminimit të të pavaksinuarve" që do të mbahet të dielën në ora 19:00.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle