0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

KSHZ prej nesër me ueb faqe të re, miratohet edhe Plani aksional për ITK strategjinë 2021-2024

Komisioni zgjedhor shtetëror (KSHZ) sot e ka miratuar Propozim planin strategjik për teknologjiinformatike, respektivisht vendimet për ndarjen e mjeteve në para për komisionet zgjedhore komunale për organizimin e zgjedhjeve lokale më 17 tetor të këtij viti dhe për mbrojtje nga Kovid-19. Njëheri, sot anëtarët e KSHZ-së, njëzëri kanë vendosur të lëshohet në përdorim ueb faqja e re e Komisionit shtetëror zgjedhor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle