0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

KSHZ: Mblidhen nënshkrimet për katër lista të pavarura të kandidatëve, afati është deri më 30 gusht në orën 24

Në njësitë dhe zyrat rajonale të Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve (KSHZ) në përfundim me ditën e djeshme janë mbledhur nënshkrimet për katër lista të pavarura të kandidatëve për zgjedhjet lokale që do të mbahen më 17 tetor. Këto janë lista të kandidatëve për këshilltarë për Komunën Qendër, me bartësen Jana Bellçeva - Andreeskën, lista e këshilltarëve për Komunën Kavadar me Petar Kamçevskin, lista e këshilltarëve për Komunën së Rosomanit me Risto Sakalievin dhe lista e këshilltarëve për Komunën e Koçanit me bartësin Aki Akievin.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle