0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQShoqëri SQ

KSHZ-ja e miratoi Propozim-udhëzimin për çmimin për marketing të paguar politik

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) sot e miratoi Projekt-udhëzimin për mënyrën dhe procedurën për konfirmimin e çmimit mesatar të arritur dhe çmimin më të ulët për marketing të paguar politik.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle