0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

KSHZ-ja deri nesër duhet t’i marrë listat e vërtetuara të kandidatëve për kryetarë të komunave dhe këshilltarë

Nesër skadon afati në të cilin Komisionit Zgjedhore Komunal (KZK) duhet t'i dorëzojë  te Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) listat e vërtetuara të kandidatëve  për kryetarë të komunave dhe këshilltarë për zgjedhjet e ardhshme lokale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle