0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

KSHZ i shpalli rezultatet përfundimtare për zgjedhjet për kryetarë të komunave në Mavrovë dhe Rostushë dhe Qendër Zhupë dhe për këshilltarë në Tetovë

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në seancën e sotme i shpalli rezultatet përfundimtare të votimit për kryetar komune në komunat Mavrovë dhe Rostushë dhe Qendër Zhupë, si dhe për këshilltarë në Tetovë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle