0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

KSHZ i shpalli rezultatet e para nga zgjedhjet në Qendër Zhupë, Mavrovë-Rostushë dhe Tetovë

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve  ka shpallur rezultatet fillestare të zgjedhjeve për kryetar të Komunës Qendër Zhupë dhe Mavrovë-Rostushë dhe për anëtarë të Këshillit të Komunës së Tetovës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle