0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQPolitikë SQ

KSHZ: Gjithsej 7.909 persona kanë bërë kontroll në listën zgjedhore

– Gjithsej 7.909 persona kanë bërë kontroll në listën zgjedhore, deri ditën e djeshme, njoftoi Komisioni Shtetëror Zgjedhor (KSHZ). Janë parashtruar gjithsej 17 kërkesa për regjistrim në listën zgjedhore, 12 kërkesa për fshirje të të dhënave nga lista zgjedhore dhe tetë kërkesa për ndryshim të të dhënave në listën zgjedhore.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle