0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

KSHZ: Gjithsej 5164 persona janë kontrolluar në Listën zgjedhore

Komisioni Shtetërorë i Zgjedhjeve (KSHZ) ka njoftuar se me ditën e djeshme (26.08.2021) gjithsej 5164 qytetarë janë kontrolluar në Listën zgjedhore, janë iniciuar 11 kërkesa për regjistrim në Listën zgjedhore, 12 kërkesa për fshirje të të dhënave nga Lista dhe katër kërkesa për ndryshim të dhënave në Listën zgjedhore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle