0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQShkup SQ

KSHZ: Gjithsej 297 kandidatë do të luftojnë për kryetarë të komunave më 17 tetor

Gjithsej 297 kandidatë do të luftojnë në zgjedhjet e ardhshme lokale më 17 tetor për kryetarë në 80 komuna dhe në Qytetin e Shkupit, ndërsa janë parashtruar edhe 546 lista për këshilltarë, tregojnë rezultatet nga lista që dje e publikoi Komisioni shtetëror zgjedhor (KSHZ).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle