0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

KSHZ e konfirmoi renditjen  e kandidatëve në fletëvotim të zgjedhjeve lokale 2021

Komisioni shtetëror I zgjedhjeve sot në mbledhje me short e konfirmoi renditjen e kandidatëve në fletëvotimin për zgjedhjet për kryetarë të komunave dhe anëtarë të këshillave të komunave dhe të Qytetit të Shkupit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle