0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

KSHZ: Deri tani 21 kandidatë të pavarur për kryetarë komunash i kanë mbledhur nënshkrimet e nevojshme, afati skadon në mesnatë

Nënshkrimet e nevojshme për kandidatë për kryetarë të komunave, deri në ditën e djeshme i kanë mbledhur 21 kandidatë të pavarur, si dhe 42 grupe të zgjedhësve për listat e këshilltarëve, informojnë sot nga Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle