0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQSektori civil SQZgjedhjet Lokale 2021

KSHZ: Dënohet raporti i Dashtevskit ndaj gazetarëve, MPB të veprojë pas ankesave të mediave onlajn

Në konferencën e pasdites për mediat të organizuar nga Komisionit Shtetëror i Zgjedhjeve, kryetari i KSHZ-së, Aleksandar Dashtevski pati raport joprofesional dhe nënçmues ndaj një pjese të gazetarëve në pjesën kur tentonte t'u përgjigjet pyetjeve të gazetarëve, kumtoi Shoqata e Gazetarëve të Maqedonisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle