0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

KSHPK: Deklarata e Gashit është tentim serioz për politizim dhe diskreditim të punës tonë

Komisioni Shtetëror për Parandalimin e Korrupsionit (KSHPK) e vlerësoi si “tentim serioz për politizim” të punës së saj deklaratën e kryetarit të Alternativës Afrim Gashi në lidhje me nismën e KSHPK-së për përndjekje penale të Hysni Ismailit në këtë parti, për shkak të keqpërdorimit të detyrës zyrtare dhe autorizimit gjatë kohës që ka qenë ministër i Kulturës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle