0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQShoqëri SQ

Kryqi i Kuq me mbështetje për familjet e viktimave

Kryqi i Kuq i Republikës së Maqedonisë së Veriut, shpreh ngushëllimet më të thella dhe solidaritetin me familjet e viktimave të aksidentit të tmerrshëm të autobusit që ndodhi në Republikën e Bullgarisë mëngjesin e sotëm.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle