Botë SQBotë.Portal SQ

Kryqi i Kuq: Afganistani mund të përballet me krizë të madhe humanitare gjatë dimrit

Kriza e vështirë financiare dhe dimri që vjen mund të shkaktojë "krizë të madhe humanitare" në Afganistan, deklaroi sot drejtori rajonal i Kryqit të Kuq, Aleksander Mateu.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle