0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQShoqëri SQ

Kryetari i vetëm i Besës në rajonin e Tetovës, Blerim Sejdiu sërish kandidat për Zhelinën

Lëvizja Besa në fundjavë mbajti  kuvendet themeluese në qendrat komunale të Tetovës Tearcë dhe Zhelinë me ç'rast u zgjodhën edhe kandidatët për kryetarë të komunave. Përveç kësaj u zgjodhën edhe kryetarë të rinj të degëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle