0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Kryetari i Tetovës pastroi borën dhe akullin së bashku me punonjësit komunalë

Kryetari i Tetovës Bilall Kasami së bashku me të punësuarit të ndërmarrjes komunale dje në mbrëmje ka punuarnë pastrimin e borës dhe akullit nga trotuaret si dhe hedhjen e kripës. Nga fotografitë e shpërndara në rrjetet sociale shihet si Kasami me drejtorin e NKP Tetovë Nuredin Fetai me lopata në duar gërmojnë dhe e heqin borën dhe akullin nga trotuaret e ngrira të qytetit. Gjithashtu u ndihmuan punonjësve në hedhjen e kripës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle