0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Kryetari i Kuvendit Xhaferi u takua me delegacionin e Parlamentit të Lituanisë cx

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, sot realizoi takim me delegacionin e Parlamentit të Lituanisë të paraprirë nga Audronius Azhubalis, shef i delegacionit dhe nënkryetar i Grupit për Bashkëpunim Ndërparlamentar me vendet e Ballkanit Perëndimor në Parlamentin e Lituanisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle