0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Kryetari i KRE-së Bislimoski është në gjendje të mirë, sulmi u paraqit në MPB

Kryetari i Komisionit Rregullator të Energjisë dhe Shërbimeve të Ujit (KRE) Marko Bislimoski është në gjendje të mirë, pavarësisht se sa i përshtatshëm është kjo fjalë pas incidentit që ndodhi mbrëmë, ku ai u sulmua në qendër të qytetit. Sulmi u paraqit në MPB, njofton zëdhënësja e KRE-së Marina Uzunov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle