0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kryetari i Komunës së Tetovës paralajmëroi hapësira të reja dhe kapacitet të shtuar kadrovik të inspektoratit komunal

Kryetari i Komunës së Tetovës, Bilall Kasami paralajmëroi se do të ketë rritje të kuadrit në inspektoratin komunal dhe hapësira të reja për shërbimin pasi që sot pati takim me të punësuarit. Ai konsideron se me realizimin e atyre dy gjërave, ky shërbim komunal do të jetë më efikas.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle