0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Kasami premtoi paga më të larta dhe kushte më të mira për të punësuarit në Higjienën komunale në Tetovë

- Pas vizitës së të punësuarve dhe hapësirave të Njësisë "Higjiena komunale" në NPK Tetovë, kryetari i komunës Bilall Kasami premtoi se në vend të hapësirave me baltë, do të kenë kushte më të mira për punë, si dhe paga më të larta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle