0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQShoqëri SQ

Kryetari i komunës së Dibrës, Duka e uroi Ditën pavarësisë së Shqipërisë

 Kryetari i Komunës së Dibrës, Hekuran Duka, uroi me rastin e 28 Nëntorit, Ditën e pavarësisë së Shqipërisë dhe ditën e flamurit, duke dëshiruar përparim të të gjithë shqiptarëve kudo që janë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle