0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQZgjedhjet Lokale 2021

Kryetari i komunës së Çairit, Visar Ganiu përuroi rrugën me emrin e patriotit Remzi Hoxha

Në prani të anëtarëve familjes së njohur shkupjane Hoxha, kryetarit të komunës se Ferizajit dhe miqve e dashamirëve të veprimtarisë patriotike të Remzi Hoxhës, sot kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu përuroi rrugën që nga sot do të mban emrin e patriotit Remzi Hoxha.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle