Partitë politike SQTë Tjera SQ

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti merr pjesë në inaugurimin e dëshmorëve në fshatin Matejç

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim  Ali Ahmeti i shoqëruar nga ministra, deputetë si dhe funksionarë tjerë, do të marrë pjesë në inaugurimin e “Sheshit të dëshmorëve” në fshatin Matejç të komunës së Likovës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle