0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Kryesia qendrore e Lëvizjes Besa mbajti mbledhje në Tetovë

Në mbledhjen e Kryesisë qendrore të Lëvizjes Besa në Tetovë është konfirmuar qëndrimi partiak se në zgjedhjet e fundit lokale janë mbushur objektivat e vendosura si fitorja në Komunën e Tetovës dhe në Komunën e Zhelinës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle