0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Kryeprokurori publik bullgar në Shkup në takime me Joveskin dhe Mariçiqin

- Mundësitë për avancimin e bashkëpunimit në të gjitha sferat, ndërsa veçanërisht në luftën kundër krimit të organizuar dhe ndërkufitar ishin në fokusin e takimit të sotëm të prokurorit publik të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Lubomir Joveski me Ivan Geshev, kryeprokuror publik i Republikës së Bullgarisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle