Evropë SQEvropë.Portal SQ

Kryeprokurori i Ukrainës ngriti kallëzim penal për shkak të sulmit me raketa ndaj termocentralit Zaporozhje

Zyra e kryeprokurorit të Ukrainës ka njoftuar se ka hapur procedurë penale kundër, sipas saj, sulmit me raketa dhe artileri të ushtrisë ruse ndaj termocentralit Zaporozhje.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle