Evropë SQEvropë.Portal SQ

Kryeministrja norvegjeze e pranoi humbjen në zgjedhjet parlamentare

Kryeministrja konservatore norvegjeze Erna Solberg e pranoi humbjen në zgjedhjet parlamentare dhe e uroi  kryeministrin e ardhshëm, Jonas Gar Stor, Partia laburiste e të cilit fitoi më së shumti vota.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle