0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kryeministri Zoran Zaev për vizitë pune në Ohër

Kryeministri Zoran Zaev sot ishte për vizitë pune në Ohër ku me kryetarin e Komunës së Ohrit, Konstantin Georgievski ishin në kontroll të disa lokacioneve ku po bëhen ndërhyrje më të rëndësishme infrastrukturore dhe ndërtimore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle